SRT Laktanya Szlalom az I.E.J. Kupáért - Lezárult az előnevezés!


Már csak 2 nap, és a váci Esze Tamás Laktanyában ismét felbőgnek a motorok. 2019. 06. 30-án kerül megrendezésre a SRT Laktanya Szlalom az I.E.J. Kupáért névre keresztelt kupasorozatunk 2. futama!

Igazán kellemes hétvége előtt állunk, az időjárásban is egy kis enyhülés várható: maximum 29°C hőmérsékletet jósolnak.

Lezárult az előnevezés! Aki esetleg lecsúszott az online nevezésről, ne aggódjon, hiszen a helyszínen is lesz lehetőség a nevezésre!

Időközben Suzuki kupa is kiírásra került, így a Suzukival nevező versenyzőket (aki egyéb kupában nem nevezett) automatikusan a Suzuki kupába is besoroltuk!

64 online nevezés érkezett:

Sorszám Név Márka / Típus Kategória Kupa
1 Ladás Szabi BMW E30 316 T3 HH
2 Balogh Elek Toyota MR2 T4 HH
3 Szőcs Krisztián BMW E36 320i S4  
4 Birkás Nikolett  Skoda 120L S2 NK
5 Král Pál Lada 2107 T3 LADA kupa
6 Dánfi Dániel Opel Corsa S2  
7 Balogh Elek Toyota MR2 T4 HH
8 Sulyok Ferenc Lada 2101 T3 LADA kupa
9 Együd Dániel BMW E36 320i T4 HH
10 Csáki Dávid BMW E36 T4  
11 Kiss Gábor  Lada 2107 T3 LADA kupa
12 Tisza Olivér  Lada 2105 T3 LADA kupa
13 Németh Gyula Lada 21074R T3 LADA kupa
14 Somogyi Zoltán BMW 320i T4 HH
15 Karner Zoltán Citroen C2 T3  
16 Maszlik Gábor Lada 2107 T3 LADA kupa
17 Ender Attila BMW E36 T5  
18 Dékány István BMW 325 T5 HH
19 Gajdos Dániel Gergő Steyr-Puch 650 TR2 T1 JK
20 Bacsik Roland  Lada 2101 T3 LADA kupa
21 Zachár László Lada 2101 T3 LADA kupa
22 Dredán György  Lada 2107 T3 LADA kupa
23 Nerhaft Bence Suzuki Swift T2 Suzuki kupa
24 Király Gergő Suzuki Swift T2 Suzuki kupa
25 Gyenes Rómeó Lada 2105 T2 LADA kupa
26 Gerendás Ádám Lada 2107 T3 LADA kupa
27 Csáki Dávid BMW E36 T4  
28 Kiss Zoltán BMW 319 tdi T4 HH
29 Klein Gábor Lada 2101 T3 LADA kupa
30 Mangó István Lada 2105 T3 LADA kupa
31 Mangó Bence Lada 2105 T3 LADA kupa
32 Bacsik Roland  BMW E36 T4 HH
33 Csegezi Akos BMW E36 T5 HH
34 Gangl Ferenc  Lada 2106 T3 LADA kupa
35 Siska Richárd Suzuki Swift GTI T2 Suzuki kupa
36 Krampek Nándor Lada 2107 T3 LADA kupa
37 Nerhaft Bence Suzuki Swift T2 Suzuki kupa
38 Király Gergő Suzuki Swift T2 Suzuki kupa
39 Warschitz Roland Lada 21074 T3 LADA kupa
40 Her Bence  BMW 325i T5 HH
41 Puskás Patrik Suzuki Swift T2 JK
42 vazo Subaru Impreza T5 P
43 Palik Norbert BMW E30 320i T4 HH
44 Brunda Gábor zsoke Mercedes C280 T5  
45 Kiácz Miklós Lada 2106 S3 Lada kupa
46 Németh Gyula Lada 21074R T3 Lada kupa
47 Bagócsi Sándor Peugeot 206 S16 S4  
48 Tóth Csaba Suzuki Swift GTI T2 Suzuki kupa
49 Tamás Béla Suzuki Swift T2 Suzuki kupa
50 Varga Róbert Suzuki Swift S2 Suzuki kupa
51 Bozo Bence Lada 2101 T3 Lada kupa
52 Bozo Bence Lada 2101 T4 HH
53 Daróczi Ádám Lada VFTS T3 Lada kupa
54 Pálfi István Ford Sierra S4 HH
55 Petyánszki Zoltán BMW 320i T4 HH
56 Hock Pál Audi Quattro S5  
57 Hock András Audi Quattro S5  
58 Hock Edina Audi Quattro S5  
59 Gáspár Krisztián Opel Corsa T4  
60 Gáspár Krisztián Opel Corsa T3  
61 Erdélyi György Lada 2107 T3 Lada kupa
62 Erdélyi György Lada 2107 T4 HH
63 Komlódi Gábor Lada 2101 T4 HH
64 Komlódi Gábor Lada 2101 T5  

 

 

Mindenkit szeretettel várunk!