I.E.J. Bázis Szlalom a MOON42 Kupáért - Lezárult az előnevezés


Lezárult az előnevezési lehetőség a vasárnapi Bázis Szlalom futamunkra! 135 rajtszámot bár biztosan ki fogunk osztani!


Esetleg ha lekéstétek az előregisztrációt, ne aggódjatok, hiszen a helyszínen is lesz lehetőség a nevezésre!
Ismét lesz LADA RALLY CHALLENGE is!


PROGRAM (2019.12.15.):

- 06:30 - Kapunyitás/Szerviz területek elfoglalása

- 07:00 – 09:30 - Adminisztratív átvétel

- 07:15 – 09:45 - Technikai átvétel (admin + 15 perc)

- 07:15 – 08:00 - Gyalogos, kerékpáros/rolleres pályabejárás

- 08:00 – 09:45 - 1 Kör autós pályabejárás

- 10:00 - 1. Futam tervezett rajtja

- 11:45 - 2. Futam tervezett rajtja

- 13:30 - 3. Futam tervezett rajtja

- 15:15 - 4. Futam tervezett rajtja

- kb. 17:00 - Tervezett díjátadó
 

A belépőjegyeket minden személy egységesen 1000 Ft/fő áron a kapunál tudja meg vásárolni.
Az előnevezett versenyzőink + 1 fő részére a belépés ingyenes! 
12 éves kor alatt a rendezvény térítésmentesen látogatható!


Fontosabb linkek:

VERSENYKIÍRÁS

VERSENYZŐI TÁJÉKOZTATÓ

KUPA KIÍRÁS

KUPA PONTTÁBLÁZAT

 

És akik már biztosan rajthoz állnak:

Sorszám Név Típus Kategória Kupa
1 Kucsmár József Lada VFTS T3 LADA kupa
2 Domoszlai Bence Lada VFTS T3 LADA kupa
3 Toth zoltán Bmw E36 T4 HH 
4 Pasztor István Lada VFTS T3 LADA kupa
5 Balogh Elek Toyota MR2 T4 HH 
6 Borbély Mihály Kopasz Lada 2107 T3 LADA kupa
7 Borbély Mihály Kopasz Lada 2107 T4 HH
8 Kiss Martin Lada VFTS T3 LADA kupa
9 Szabó Gábor Lada 2105 T3 LADA kupa
10 Tamás Gergő Lada 2107 T2 LADA kupa
11 Kerekes Dávid Lada 2101 T2 LADA kupa
12 Oskar Šalata Škoda 105 Rally T2 HH
13 Gabriel Barkasz Renault Clio Williams T4  
14 Ondrej Rolik Škoda 105 T2 HH
15 Szőllősi Tamás Bmw E36 T5 HH 
16 Lippai Tamás LADA 2107 T3 LADA kupa
17 Orosz Zsolt  Lada 2107 T3 LADA kupa
18 Varga Csaba  Lada 2105 T4 LADA kupa
19 Kávrán István Lada 2101 T2 LADA kupa
20 Tasko Attila Bmw E36 T5 HH 
21 Pádár Zoltán KISPUDI Skoda Felicia T2  
22 Puskás Patrik Suzuki Swift Gti T2 JK
23 Takács Bence LADA VFTS T4 LADA kupa
24 Kalivoda károly Bmw E46 T5 HH 
25 Tóth Gergő LADA 2101 T3 LADA kupa
26 Kasza Zsolt Lada 2107 T4 LADA kupa
27 Faragó Richard 2105 VFTS T3 LADA kupa
28 Balogh Lajos Suzuki Swift Gti T2 Suzuki kupa
29 Szendrei Péter Lada VFTS T3 LADA kupa
30 Szendrei Péter Lada VFTS T4 HH 
31 Szilágyi Patrik Lada 2105 T3 LADA kupa
32 Póka Zoltán Lada 2105 T3 LADA kupa
33 Józsa Csaba Lada 21074 T3 LADA kupa
34 Pócs Gábor Citroen Saxo T3  
35 Berki martin Lada 2107 T3 LADA kupa
36 Farkas Ádám Citroen Saxo T3  
37 Barnóczki Tamás Lada VFTS T4 LADA kupa
38 Mezei Róbert BMW 325i T5 HH
39 Kis Gyula BMW E36 T4 HH
40 Szabó Tamás Polski Fiat 126P T1 HH 
41 Nagy zoltán Lada VFTS T3 LADA kupa
42 Tóth Zsuzsanna Opel Vectra A T4  
43 Halász Tibor Opel Vectra A T4  
44 Tamás Béla Suzuki Swift T2 Suzuki kupa
45 Tamás Béla Suzuki Swift   Teszt
46 Varga Róbert Suzuki Swift T2 Suzuki kupa
47 Tamás Krisztián Skoda Felicia T2  
48 Tamás Krisztián Skoda Felicia   Teszt
49 Kiss Péter Ford Fiesta T4
50 Barnóczki Patrik Lada 2107 T3 LADA kupa
51 Hanus Ákos Bmw E46 Coupe T5 HH 
52 Göböly Viktor Lada 2107 T3 LADA kupa
53 Zupkó Attila Lada VFTS T3 LADA kupa
54 TÓTH JÓZSEF YONDI LADA 2107i T3 LADA kupa
55 TÓTH JÓZSEF YONDI LADA 2107i T4 HH
56 Godó Tamás Lada VFTS T3 LADA kupa
57 Godó Tamás Lada VFTS T4 LADA kupa
58 Szekér István Lada 2107 T3 LADA kupa
59 Farkas Gábor Lada 2107 T3 LADA kupa
60 Farkas Alaex Lada 2105 T3 LADA kupa
61 Putnoki Gábor Bmw E30 T4 HH 
62 Vaskó Norbert Lada VFTS T4 LADA kupa
63 Mudrák zoltán Bmw E36 T5 HH 
64 Gangl Ferenc Lada 2106 T3 LADA kupa
65 Barta János Szabolcs Audi A3 Tdi T4  
66 Kiss László Honda Civic T4  
67 Vincze Dániel Lada 2107 T3 LADA kupa
68 Dobó Csaba Bmw E36 T5 HH 
69 Halmay Benjamin BMW E36 T4 HH
70 Vida Szabolcs Lada VFTS T4 LADA kupa
71 Szoka Péter Lada 21074 T3 HH
72 Szoka Péter Lada 21074 T4 LADA kupa
73 Ördög Máté Lada 2105 T3 LADA kupa
74 Csekő Richárd Trabant 601 T1  
75 Nagy Varga Géza BMW M3 T5 HH
76 Szaniszló Mátyás Mitsubishi Lancer EVO VI. T5  
77 Nyeste Adam Lada 2105 T3 LADA kupa
78 Makovics Ádám Bmw E46 M3 T5 HH 
79 Tóth István BMW E36 Coupe T5 HH
80 PistiX BMW E36 Coupe   Teszt
81 Sarkadi Mátyás BMW E36 325i T5 HH
82 Bokán József Lada 21053 S4 LADA kupa
83 Balogh Péter Lada 2105 S2 LADA kupa
84 Rauth Dániel Lada 2105 S3 LADA kupa
85 Sos Gábor Honda Civic TypeR S4  
86 Czinglér János Suzuki Swift S2 Suzuki kupa
87 Vaskó Norbert Lada VFTS S5 LADA kupa
88 Nagy István Bmw E36 S5 HH 
89 Szabó Gergő Lada 2105 S2 JK 
90 Szabó Gábor Lada 2105 S2 JK
91 Dósa Krisztián Lada 2107 S3 LADA kupa
92 Peter Olejár Peugeot 106 Gti S3  
93 Tirpák Ferenc Lada 2101 S4 LADA kupa
94 Háda Lóránt BMW 320i S4 HH 
95 Veréb Ádám Bmw 320i S4 HH 
96 Oravecz Tamás Suzuki Swift S2 Suzuki kupa
97 Oravecz Tamás Suzuki Swift   Teszt
98 Szabó Gábor Bmw E46 S5 HH
99 Török Imre Bmw E46 S5 HH
100 Kaposznyák Mihály Audi S5  
101 Csizmadia Viktor Seat Altea XL S4  
102 Nyúzó Lajos Zoltán BMW E39 S5 HH 
103 Búza Csaba Audi A4 S5  
104 Járó Zsolt Renault Clio  S4  
105 Szabó István Bmw E36 S4 HH 
106 Vass Attila Lada 2106 S4 LADA kupa
107 Szekér Gábor Bmw 316i S3 HH 
108 Faragó Roland Lada 2107 S3 JK
109 Lőrik László Lada 2105 S4 LADA kupa
110 Flekács László Bmw E36 S5 HH
111 Hervai Róbert Bmw E36 S5 HH
112 Pető Dániel Bmw E36 S5 HH
113 Nagy Martin Lada 2105 S3 LADA kupa
114 Papp Balázs Bmw E36 S3 JK
115 Nyerges Gergő Lada 2107 S3 LADA kupa
116 Boros Bernárd Suzuki Swift S2 Suzuki kupa
117 Matej Lazar Lada 2105 S2 LADA kupa
118 Papp Attila Bmw 325 S5 HH
119 Megyesi János Lada 2107 S3 LADA kupa
120 Nagy Gábor Lada 1200s T4 LADA kupa
121 Talián Patrik Lada 2107 T3 LADA kupa
122 Dr Harmann Róbert Mitsubishi Lancer EVO VIII. T5  
123 Molnár Attila Lada 2107 T4 LADA kupa
124 Gindeli Balázs Audi TT T5  
125 Nagy Zoltán BMW E36 T5 HH 
126 Gál Gergő Suzuki Swift T2 Suzuki kupa
127 Boros Attila Lada 2107 T3 LADA kupa
128 Nagy István Lada VFTS 1.9i T4 LADA kupa
129 Molnár Bálint BMW E36 T4 HH 
130 Györe Sándor Lada 2107 S3  
131 Gáspár Viktor Opel Corsa T3  
132 Gáspár Krisztián Opel Corsa T3  
133 Gáspár Krisztián Opel Corsa T4  
134 Molnár Attila Lada 2107 T5 LADA kupa
135 Tóth Martin Lada 2105 T3

LADA kupa